Nu eşti membru? Înregistrare | Au uitat parola?
Bookmark and Share
Pe centura Chişinăului un tip merge la prima tipă şi-o întreabă de tarif.
- 50 de euro, răspunde tipa.
- Dacă-ţi dau 100, o facem cum vreau eu?
Tipa stă şi se gîndeşte Mai ştii ce pervers e!!! mai bine nu. Merge tipul la alta întreabă de tarif şi i se răspunde că-i 75 euro. Îi propune dublu dar s-o facă cum vrea el şi la fel tipa de frică, refuză. Şi aşa din fată în fată cînd ajunge la ultima, tipă care, ca să-l descurajeze îi cere 1000 de euro.
- Dacă-ţi dau 2000 o faci cum vreau eu? îi propune tipul.
Stă şi se gîndeşte, îşi dă seama ca pentru 2000 de euro merită să încerce şi acceptă. Merg în cameră iar după o oră coboară, el foarte fericit şi pleacă, ea botoasă. Toate tipele, curioase în jurul ei.
- Ei, tu, cum o vrut?
- Ei!! Cum!!! Pe datorie!

Like
(4 =66/16)
 
2013-03-03 01:00:00 Admin   prostii0
01