Limba:

Bulă e plecat cu clasa intr-o excursie pe munte.
Proful de Geografie:
- Bulă! In fața ta e Nordul, la stânga e Vestul, la dreapta e Estul. Ce ai in spate?
- Rucsacul!
- 50 de euro, răspunde tipa. - Dacă-ţi dau 100, o facem cum vreau eu? Tipa stă şi se gîndeşte Mai ştii ce pervers e!!! mai bine nu. Merge tipul la alta întreabă de tarif şi i se răspunde că-i 75 euro. Îi propune dublu dar s-o facă cum vrea el şi la fel tipa de frică, refuză. Şi aşa din fată în fată cînd ajunge la ultima, tipă care, ca să-l descurajeze îi cere 1000 de euro. - Dacă-ţi dau 2000 o faci cum vreau eu? îi propune tipul. Stă şi se gîndeşte, îşi dă seama ca pentru 2000 de euro merită să încerce şi acceptă. Merg în cameră iar după o oră coboară, el foarte fericit şi pleacă, ea botoasă. Toate tipele, curioase în jurul ei. - Ei, tu, cum o vrut? - Ei!! Cum!!! Pe datorie! |
|
2013-03-03 01:00:00 Admin prostii 0
|