Bulă e plecat cu clasa intr-o excursie pe munte.
Proful de Geografie:
- Bulă! In fața ta e Nordul, la stânga e Vestul, la dreapta e Estul. Ce ai in spate?
- Rucsacul!
- Mi-a obosit deja mâna şi mă doare!
- N-ai idee ce sens ambiguu are această frază.
- Nu, n-ai înţeles, mi-am ajut un prieten.
- Îţi baţi joc de imaginaţia mea!Like