Nu eşti membru? Înregistrare | Au uitat parola?
Bookmark and Share
Trei tipi căsătoriţi merg la pescuit. Cam după vreun ceas se putea asculta următoarea conversaţie:
- Nici nu vă-nchipuiţi ce a trebuit să fac să pot veni la pescuit! Am promis că în următorul sfîrşit de săptămînă voi zugrăvi toată casa.
- Nici pe mine nu m-a lăsat să vin pînă n-am promis că voi renova apartamentul.
Şi aşa au continuat să pescuiască pînă cînd şi-au dat seama ca cel de-al 3 lea nu zisese nimic.
- Hei, tu, doar nu vrei să ne faci să credem că n-a trebuit să promiţi nimic!
- Eu am pus deşteptătorul să sune la 3:30 AM şi cînd a sunat, m-am apropiat de soţia mea şi i-am şoptit la ureche: "Pescuit sau s..x?"
Şi ea mi-a răspuns: "Să te îmbraci bine!"

Like
(5 =44/9)
 
2011-05-30 08:10:39 Admin   bărbaţii0
01