Limba:

Bulă e plecat cu clasa intr-o excursie pe munte.
Proful de Geografie:
- Bulă! In fața ta e Nordul, la stânga e Vestul, la dreapta e Estul. Ce ai in spate?
- Rucsacul!
- Nici nu vă-nchipuiţi ce a trebuit să fac să pot veni la pescuit! Am promis că în următorul sfîrşit de săptămînă voi zugrăvi toată casa. - Nici pe mine nu m-a lăsat să vin pînă n-am promis că voi renova apartamentul. Şi aşa au continuat să pescuiască pînă cînd şi-au dat seama ca cel de-al 3 lea nu zisese nimic. - Hei, tu, doar nu vrei să ne faci să credem că n-a trebuit să promiţi nimic! - Eu am pus deşteptătorul să sune la 3:30 AM şi cînd a sunat, m-am apropiat de soţia mea şi i-am şoptit la ureche: "Pescuit sau s..x?" Şi ea mi-a răspuns: "Să te îmbraci bine!" |
|
2011-05-30 08:10:39 Admin bărbaţii 0
|