Nu eşti membru? Înregistrare | Au uitat parola?
Bookmark and Share
Un ţigan, un romîn, un englez au vrut să vadă cine stă cel mai mult în coteţ la porc: Intră englezul, stă două minute şi iese:
- Puuu ce pute-a porc! Intră romînul, stă două minute şi iese:
- Puuu ce pute-a porc! Intră ţiganul, iese porcul:
- Puuuuuu ce pute-a ţigan!!!

Like
(4 =59/14)
 
2011-02-02 09:04:35 Guest   concursuri0
01